Bielizna

Czym dla nas jest intymność? Jak ją odbieramy? Ja widzę to tak, że pod słowem intymności, mogą się znajdować różnorakie „żywioły”, które świadczą o skrywanym wnętrzu. Natomiast częścią stroju, która bardzo dużo mówi o cechach danej osoby, w tej sferze życiowej, jest bielizna. Nowoczesne przedstawicielki płci „pięknej” stanowią mieszankę różnorakich „żywiołów”. Czasami silne oraz zdecydowane, a z drugiej strony delikatne oraz szukające opieki. Zupełnie tak jak główne żywioły, które rządzą naszą rzeczywistością. A zatem w jaki sposób można odnieść to porównanie do bielizny? To łatwe! Wystarczy zastanowić się nad tym głębiej.
Ogień to żywioł symbolizujący energię , a zarazem władzę. Kryje się w nim niewyobrażalna energia, a więc trzeba być w stanie nad nim sprawować kontrolę. Bywa jednak, że udaje mu się uwolnić z ram, a wtedy jest bezlitosny. Jego zabarwienie symbolizuje kobiety z potencją życiową jak również niespożytą witalnością. A więc kto przywdzieje bieliznę w takiej barwie, jeśli nie kobieta pewna siebie, wypełniona przez pożądanie, szukająca niepowtarzalnych wrażeń? Czerwona bielizna rozpala zmysły i nie pozostawia żadnego chłopaka w obojętności. Potrafi wywołać lawinę i przezwyciężyć prawie wszystko co znajduje się na drodze uniesienia. Dziewczyna, która nosi bieliznę w tym kolorze, jest ogniem. Rozpala i bierze w posiadanie. Nic jest w stanie być dla niej przeszkodą. Pewna swoich mocnych stron, dynamiczna i silna, jest zdolna aby zdobywać co tylko chce oraz nie zlęknie się przed nowym wyzwaniem.
Jaki z żywiołów jest równie nieubłagany jak ogień? Zapewne ten, który pozostawiony sam sobie jest w stanie go znieść, czyli woda. Jednakże jest ona niesamowicie zmienna. Czasami bardzo stała jest w stanie przerodzić się w dziką i zagrażającą. Z spokojnej w porywczą i nieustępliwą. Niekiedy bywa muzą, jak również nieokiełznaną niszczycielką. Osoba, która przywdziewa bieliznę w kolorze błękitu jest pełna wdzięku i podniecająca. Umie owinąć sobie niemal każdego przedstawiciela płci „męskiej” dookoła palca, tworząc w nim stały zawrót głowy. Czy jest przepełniona siłą? Zaprawdę, jest silna, bo pod łagodnym pięknem kryje się nieposkromiona energia. Niebezpiecznie jest z nią zadzierać! Zdarza się bowiem, iż z łagodnej zmienia się w nieokiełznaną. Podnieca, okłamuje, a kiedy już weźmie w posiadanie, to prędko nie odpuści. Trudno jest się uwolnić spod jej uczucia, ponieważ ma bardzo silny temperament i niewyczerpane zasoby czułości, których nie można ignorować. Zmylić jest w stanie jej czułość, ale zachowajcie w pamięci, że jest w niej niesamowicie mocna potencja.
Gleba to najistotniejszy z żywiołów. Koniec końców stworzona została jako pierwsza i dała szansę zaistnienia wszystkiemu co się na niej znajduje. Utożsamia wytrwałość i stabilizację. Stanowi również źródło mądrości i niezmiennych zwyczajów. Dziewczyna przywdziewająca bieliznę w kolorze czarnym to dziewczyna elegancka oraz uwodzicielska. Cechy jakie ją wyróżniają to stałość w osądach oraz skromność. Nie zwykła zwracać zbyt dużej uwagi i woli patrzeć na swoje otoczenie. Później wyrokuje niewzruszony osąd na temat w obserwowanej rzeczywistości. Zdaje sobie sprawę z tego jaką posiada wartość i nie musi niczego potwierdzać. Jest mądra i nierzadko jest w stanie podzielić się nią oraz zdobytym doświadczeniem. Zdolna jest omamiać chłopaków w bardzo skuteczny sposób jak również zachęcać do bardziej intymnych relacji. Mami, zarazem będąc zagadkową. Nie zezwoli o swoim wpływie prędko zapomnieć. Będzie bardzo często powracała w marzeniach i wspomnieniach każdego napotkanego chłopaka. Nie dążcie do tego aby ją zdenerwować, gdyż dobitnie wyraża swe wkurzenie, prowokując zniszczenia bardzo podobne do efektów tąpnięcia gruntu. Osoby wybierające bieliznę w kolorze czarnym są spokojne, a najbardziej doceniają codzienną wygodę. Lubią się czuć nieskrępowane i nie tolerują ograniczeń.
Powietrze postrzegane jest jako żywioł bez którego nie możemy żyć. Dzięki niemu oddychamy oraz potrafimy cieszyć się każdym zachodem naszej gwiazdy. Ten żywioł wyróżnia kobiety, które są ciekawe otaczającej ich rzeczywistości, przyjacielskie jak również niewzruszenie dążące do celu. Osoby, w których dominuje ta moc, najczęściej kupują bieliznę w kolorach bieli, aby w ten sposób uwypuklić swoją nieskalaność. Często są to dziewczyny z łatwością odnajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych oraz bezproblemowo utrzymujące relacje z innymi osobami. Między nimi znajdują się również i takie dziewczyny, które idąc za swymi dążeniami, nierzadko bujając w chmurach. Czasami można je złapać na tym, iż całkowicie nie pamiętają o otaczającej rzeczywistości oraz codziennych nudnych obowiązkach. A zatem jaka jest osoba przywdziewająca się w białą, zwiewną bieliznę? Niezaprzeczalnie zmienna. Właściwie każdy powinien uświadomić sobie, że powietrze raz bywa chłodne, a innym razem bardzo gorące. Osoby tego żywiołu są właśnie takie i niesamowicie trudno jest ustalić jakie będą w danym dniu.
Żywioły, zupełnie tak jak kobiece charaktery, bywają różnorodne jak również nieprzewidywalne. Bielizna, która jest przez nie przywdziewana codziennie wyraża ich charakter. Trzeba o tym pamiętać np., kiedy pragniemy zakupić podarek naszej kobiecie.